Nottingham Forest vs. Newcastle United – jalgpallimatši aruanne – 17. märts 2023

Aleksander Isak‘s vaheaja karistus kinni peetud NewcastleMeistrite liiga pakkumine 2:1 võiduga Nottinghami mets aastal Esiliiga reedel.

The Rootsi International viigistas mängu esimese poolaja lõpus Emmanuel Dennis tulistas Forest ees City Groundi juures.

Voogesitage ESPN+ kaudu: LaLiga, Bundesliga, rohkem (USA)

Isaki hiline võitja viis Newcastle’i punkti kaugusele neljandal kohal olevast Tottenhamist, mänguga oma rivaaliga viimase Meistrite liiga koha pärast.

“Usume ja teame, et see on meie endi kätes ja hea võimalus,” ütles Isak.

Magpies on kuuendast positsioonist viie punkti kaugusel Liverpoolkus Eddie Howe’i meeskond võitis esimest korda pärast aastavahetust omavahelised liigamängud.

Isak tulistas seisuaja kolmandal minutil paigalt koju Moussa Niakhate käsitletakse kastis.

26. minutil läks Forest juhtima Sven BotmanDennis katkestas tagasisöödu ja söötis Newcastle’i väravavahist mööda Nick Pope.

Newcastle tabas kahel korral puutööd, kuid poolajaks oli mäng tasa, kui Isak lõi Joe Willocki tsenderduse lisaaja teisel minutil.

Vaidlused tekkisid just üle tunni piiri, kui vahetusmees Elliot Anderson näis olevat Newcastle’i juhtima viinud ainult selleks, et VAR-kontroll järeldada, et kogunemises oli suluseisu.

Newcastle pidas 2023. aasta algust raskeks pärast seda, kui nägi hooaja esimesel poolel välja nagu ebatõenäoline tiitlivõitleja.

Kuid Saudi Araabia toetatud klubi püüdlusi kindlustada koht Meistrite liigas on suurendanud eelmisel nädalal võitnud Wolverhamptoni ja Foresti vastu.

Hiline värav alistas Foresti City Groundil esimest korda liigas alates septembrist ja jättis meeskonna väljalangemistsoonist vaid kahe punktiga kõrgemale.